500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Hakkımızda

Şirketimiz; Yıldırım Kamacı tarafından 1974 yılında Bursa'nın

Tuz Pazarı mevkiinde, 24m2 bir dükkânda faaliyetlerine başlamıştır.

1982 'de Anonim Şirket statüsüne geçmekle birlikte fiziki yapımıza ek olarak kurumsal işletmelere de ürün tedariği yapmaktayız.

1995 yılından itibaren de perakende alışverişin yapılabileceği, rahat otopark imkânı olan, İzmir Yolu Gıda Toptancıları Sitesi'ndeki

2000m2 lik mağazamızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sektörümüzdeki ilk, ülke genelindeki tüm iş kolları arasında ise ilklerden olmanın mutluluğu ile 1998 yılında girişimlerine başladığımız e-ticaret alanında da varlığımızı sürdürmekteyiz.

Şirketimiz; kurucusuna, tarihine, yetkin çalışmalarına, sektördeki tecrübesine ve uzun yıllar kendisiyle yol arkadaşlığı yapmış ekibine duyduğu bağlılık, güven ve sevgi ile her koşulda, en özverili şekilde işini yapmaya kendini adamıştır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Gelişen teknoloji ve beraberinde gelen tüm yenilikler ile sistemimizi, sürekliliği olan bir motivasyonla müşteri memnuniyetine adıyoruz.

Yaklaşık 15.000 çeşit stoklu ürüne ek olarak talepler doğrultusunda sıklıkla yenilenen depo ve mağazamız, toptan ve perakende talepleriniz için her an hizmete açıktır.

Köklü bir firma olmanın sunduğu tecrübe ve güveni öncelikli tutarak inovatif bakış açısıyla var olmaya devam edeceğiz.

Kırtasiye, okul gereçleri, ofis malzemeleri, oyunlar, sanat, hobi ve etkinlik malzemeleri, teknolojik gereçler, kitap, defter, ajanda ve planlayıcılar, özel kalemler ve hediyelik eşyalar, dekoratif ürünler, yılbaşı, doğum günü gibi özel gün ve zamanlar için ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünlerin temin, tedarik ve alımı için online ve fiziki mağazalarımız ile her an güvenli erişilebilirlik sağlamaktan gurur duyuyoruz.

 

İşimize olan tutkumuzu ve sahip olduğumuz değerleri koruyarak ülkemizde olduğu gibi aynı vizyonla tüm dünyada da varlığımızı sürdürmek üzere girişimlerimize devam ediyoruz.

Ekibimize, topluma ve çevreye kattığımız değerleri sürekli ve belirgin biçimde arttırarak, beklentileri en üst seviyede karşılamak gayreti ve açık bir bilinçle yola devam etmekteyiz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.