Kırtasiye Ofisi - Kırtasiye Ürünleri
Üye olmak için tıklayınız | Üye Girişi
26 Mayıs 2018, Cumartesi
Hoşgeldiniz
Sepete Git 0 ürün | 0.00 TL Sepeti Göster/Gizle
Döviz KurlarıDolar: 39365.0000 TL Euro: 4.8493 TL
Ürün Grupları
Fırsatlar
Salı Pazarı
Kampanyalar
Yeni Ürünler
Bilgisayar Sarf Malzemeleri
KASETLER
Tüm Kategoriler»
Bilgisayar, Yan Ürünler
OKUYUCU
Çantalar
Defterler
BLOKNOTLAR
MATBU DEFTER
MATBU DEFTERLER
Tüm Kategoriler»
Dosyalama Ürünleri
DOSYA
EVRAK RAFI
KARTON DOSYA
KUTU DOSYA
Tüm Kategoriler»
Hobi Ürünleri
CAM BOYALARI
D-C-FIX
Tüm Kategoriler»
Görsel Sunum Sistemleri
BEYAZ YAZI TAHTALARI
FOLYO
Kağıt Ürünleri
Tüm Kategoriler»
Masa Üstü Ürünleri
Ofis Makineleri
Tüm Kategoriler»
Ofis Ürünleri
AMPUL
AYDINGER KENAR BANDI
BAYRAK
BEZ BANT
Tüm Kategoriler»
Takvim, Organizer, Fihristler
Yazı ve Çizim Gereçleri
CETVEL
DOLMA KALEM
Tüm Kategoriler»
Şirket Bilgileri

Kısaca Yıldırım Kırtasiye San.Tic.A.Ş.

Kurumumuz 1974 yılı Mart ayında Bursa'nın yoğun alışveriş merkezi Çancılar caddesi No:28 adresinde, 12 m² alanda perakende ve toptan kırtasiye ticareti yapmak üzere faaliyete geçmiştir. Bursa'nın artmakta olan nüfusu ve gelişen ekonomik yapısına ayak uydurarak 12 m² alanını kısa zamanda 24 m² alana çıkartmıştır. Kurulduğu günden itibaren dürüst satıcı ve dürüst seçici imajını ilk prensibi olarak kabul eden ticarethanemiz 1978 yılında ilk defa kırtasiye ofis deposunu ikinci şubesi olarak Cumhuriyet Caddesi Kümbet sokakta faaliyete geçirmiştir. 1982 yılında anonim şirket statüsüne geçen kurumumuz kırtasiye ve ofis ürünleri çeşidini çoğaltıp ve gelişen teknolojiyi de bünyesine alarak Avrupa ve Türkiye 'de sektöründe sayılı firmaları arasına girmiştir.Yine sizlerden gelen talep üzerine üçüncü şubesini Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde açarak sizlere daha yakın olmak ve daha iyi hizmet üretmeyi sürdürmektedir.

Çancılar, Cumhuriyet ve Kıbrıs Şehitleri şubelerinden sonra toptan market mantığı ile düzenlemiş olduğumuz dördüncü mağazamız İzmir Yolu 10.km. Gıda toptancıları çarşısında 1996 yılında 2000 m² alanda hizmetinize açılmıştır. Bu arada Güney Marmara bölgesindeki kırtasiyeci müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek, artan taleplerini karşılayabilmek amacıyla ; Pazartesi ve Perşembe günleri M.Kemalpaşa-Karacabey-Bandırma-Erdek, Salı ve Cuma günleri Gemlik-Orhangazi-Yalova, Çarşamba ve Cumartesi günleri Yenişehir- İnegöl-Bozüyük-Bilecik VIP kargo seferlerini bu güne kadar düzenli olarak sürdürmeye devam etmektedir.

Gelecekte de sizlere daha da yakın olma ve hızlı hizmet verme arzusunda olan firmamız beşinci şube olarak internet mağazasını sizlerin kullanımına açmıştır. Bu mağazada görev alan arkadaşlarımız sizlerin mutluluğu için çalışmaktadırlar. Gelecekteki yatırımlarımız ve birlikteliğimiz adına şimdiden tüm sektörümüze ve şirketimize, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve şirketimize şu ana kadar emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz.